Мінцифра та Міносвіти: платформа «Всеукраїнська школа онлайн»

Мінцифра та Міносвіти запустили платформу
«Всеукраїнська школа онлайн»


11 грудня 2020 року Міністерство цифрової трансформації України спільно з Міністерством освіти та науки України та Українським інститутом розвитку освіти запустили платформу для дистанційного та змішаного навчання «Всеукраїнська школа онлайн».

Цифровізація дає рівні можливості для всіх учнів і вчителів, незалежно від місця проживання — в селі, маленькому місті чи мегаполісі. Онлайн-платформа дозволить учасникам навчального процесу отримати належну підтримку не тільки протягом другої хвилі карантину, але й надалі на постійній основі.

E-SCHOOL.net.ua – це сучасний онлайн-ресурс для змішаного та дистанційного навчання учнів 5-11 класів із матеріалами, що пройшли експертизу та відповідають державним освітнім стандартам. Всеукраїнська школа онлайн забезпечує учнів відеопоясненнями, конспектом, тестами та можливістю відслідковувати свій навчальний прогрес. А вчителів – необхідними методичними рекомендаціями та прикладами застосування сучасних освітніх технологій.

«Сьогодні ви бачите першу версію платформи. Вже на початку 2021 року ми плануємо презентувати функціонал «Кабінету вчителя», де він або вона зможе відслідковувати прогрес своїх учнів і модифікувати курси спеціально для них або навіть створювати власні. Також ми вже працюємо над розробкою мобільних застосунків, щоб онлайн-навчання для дітей стало ще зручнішим та доступнішим», – заявила заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

Всеукраїнську школу онлайн підтримали також 3 мобільні оператори – Київстар, Vodafone та lifecell. Вони забезпечать безлімітний нетарифікований доступ до сайту платформи та її мобільного застосунку для всіх абонентів (перегляд навчальних відеоматеріалів на каналі YouTube тарифікується згідно з умовами тарифного плану абонента).


Довідка

Платформа «Всеукраїнська школа онлайн» — сучасний онлайн-ресурс для змішаного та дистанційного навчання учнів 5-11 класів з уроками та методичними матеріалами, що відповідають державній програмі.

Навчальний контент платформи містить уроки з 18 основних предметів: українська література, українська мова, біологія, біологія та екологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, алгебра і початки аналізу, геометрія, мистецтво, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія, англійська мова та зарубіжна література. Після запуску контент платформи буде поступово доповнюватися відповідно до календарного плану.


Офіційний сайт Всеукраїнської школи онлайн

Офіційна сторінка у Facebook

Телеграм-канал

Спільнота у Viber