Вступнику 2024

Робітнича професія - шлях у самостійне життя!

ТИ потрібен своїй Україні!

Приймальна комісія:


Графік роботи приймальної комісії:


з 8ºº до 18ºº (окрім вихідних днів)

Документи для вступу


Вступники до закладів професійно-технічної освіти подають особисто такі документи:

Вступники пред’являють особисто документ, що підтверджує громадянство, та документ, що посвідчує особу чи її спеціальний статус. 

У разі вступу на навчання на третій ступінь професійно-технічної освіти до закладів освіти третього атестаційного рівня подається також документ про присвоєння ОКР «кваліфікований робітник» за результатами закінчення другого ступеня навчання у закладі освіти другого або третього атестаційного рівня.

Особи, які потребують додаткового або тимчасового захисту та подали відповідну заяву про визнання їх біженцем або особою, що потребує додаткового захисту, надають довідку про звернення за захистом в Україні.

Вступники, які направляються на навчання підприємствами, установами, організаціями, додають до заяви про вступ відповідний документ.

На Дніпропетровщині розпочалась вступна кампанія 


Про організацію роботи приймальні громадян та консультативних телефонів департаменту освіти і науки облдержадміністрації


1.     Приймальню громадян департаменту освіти і науки облдержадміністрації з питань вступу до закладів освіти Дніпропетровської області визначено на період вступної кампанії з 29.06.2021 по 30.09.2021 за адресою: м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 70, каб. 302.

2.     На період вступної кампанії консультативними телефонами департаменту освіти і науки облдержадміністрації з питань “Вступної кампанії 2021 року” визначені наступні номери:

(056) 770-80-56 - з питань вступу до закладів професійної (професійно-технічної) освіти;

(056) 770-80-29 - з питань вступу до закладів фахової передвищої освіти;

(056) 770-67-24 - з питань вступу до закладів вищої освіти.

Допуск громадян до будівлі, в якій організовано роботу приймальні громадян та роботу консультативних телефонів, здійснюється за умови дотримання обмежень під час дії військового стану. 

Профорієнтація: поради батькам вступників від Міністерства освіти і науки. Відео