День пам'яті.

Вшануй героїв!29.08.21

У Києві вшанували пам'ять полеглих захисників України: люди принесли лампади та квіти соняхів. ВІДЕО+ФОТОрепортаж


Меморіальний захід, присвячений Дню пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, відбувся на площі біля Михайлівського Золотоверхого собору.

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

Люди приносили до меморіалу лампади та квіти соняхів – символ Дня пам'яті захисників України.

Рідні українських воїнів, убитих військами РФ, принесли їхні фотографії.

Митрополит Епіфаній відслужив молебень за жертвами Іловайської трагедії.

Фото: Олег Богачук, Цензор.НЕТ.

Посол Великої Британії Сіммонс вшанувала пам'ять воїнів, загиблих у боротьбі за незалежність України


З нагоди Дня пам’яті захисників України Посол Великої Британії Мелінда Сіммонс і заступник Аташе з питань оборони підполковник Тімоті Уайт-Бойкот вшанували чоловіків і жінок, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, поклавши квіти до Стіни народної пам'яті у Києві.

On the occasion of Ukraine’s Defenders Remembrance Day, British Ambassador Melinda Simmons and Deputy Defence Attaché Lt Col Timothy Wight-Boycott paid their respects to the men and women who died defending independence, sovereignty and territorial integrity of Ukraine, laying flowers at the Wall of Memory in Kyiv.

British Embassy Kyiv

У День пам'яті захисників України США закликали Росію припинити агресію проти нашої країни


У День пам’яті захисників України ми згадуємо всіх, хто віддав своє життя за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Ми підтримуємо народ України та закликаємо Росію припинити агресію проти України.

За повідомленням посольства США в Україні у фейсбуці

On the Day of Remembrance of the Defenders of Ukraine, we remember all those who have sacrificed their lives in support of Ukraine’s independence, sovereignty, and territorial integrity. We stand with the people of Ukraine and call on Russia to end its aggression against Ukraine.

U.S. Embassy Kyiv Ukraine


29 СЕРПНЯ


СЬОГОДНІ У СКОРБОТІ - ВСЯ УКРАЇНА.
ПРИСП
УЩЕНІ ДЕРЖАВНІ ПРАПОРИО 10:00 - ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА ХВИЛИНА МОВЧАННЯ


У День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, Президент Володимир Зеленський поклав квіти до Стіни пам’яті полеглих за нашу державу, розташованої на вул. Трьохсвятительській у Києві.

У церемонії вшанування пам’яті загиблих захисників також взяли участь керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, започатковано у 2019 році указом Президента Володимира Зеленського № 621/2019. Це рішення ухвалено з метою гідного вшанування пам'яті всіх військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які полягли в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, увічнення їхнього героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві.


Офіційне інтернет-представництво Президента України