Звернення


Президента України


Новорічне привітання
президента Володимира Зеленського

#Зеленський #2022 #НовийРік

Джерело - UA:Перший, сайт: https://suspilne.media

Вітання Президента

Володимира Зеленського

з Днем Збройних Сил України

ID: 65455


Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України!

Дорогі ветерани!

Щиро вітаю вас зі святом — Днем Збройних Сил України.

Сьогодні Україна відзначає 30-ту річницю з дня створення національних Збройних Сил. Проте справжня історія розвитку нашого українського війська сягає кількох століть, і його звитяжний шлях нерозривно поєднаний з усіма історичними етапами становлення і розвитку Української держави.

Увібравши в себе кращі національні військові традиції, що сформувалися у важких, кривавих війнах і збройних конфліктах минулого, українська армія за час своєї новітньої історії пройшла складний шлях до формування дієздатної та високоорганізованої бойової структури, впевненої у своїх силах та здатної зламати будь-які загарбницькі плани ворога.

Українці пишаються своїми Збройними Силами, демонструють їм найвищий рівень довіри, адже саме українські воїни зберегли незалежність України, за яку віками боролися наші пращури.

У день професійного свята військовослужбовці Збройних Сил України продовжують виконувати свою найважливішу місію — боронять свободу та суверенітет держави від російського агресора.

Від імені українського народу висловлюю вдячність особовому складу та ветеранам Збройних Сил України за самовіддану службу, стійкість і героїзм, виявлені під час захисту територіальної цілісності країни.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за Україну. Їх подвиг житиме вічно та слугуватиме взірцем чесного й самовідданого служіння Вітчизні.

Переконаний, що Збройні Сили України й надалі надійно захищатимуть свободу і незалежність нашої держави.

Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, незламності духу та нових перемог.

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ

Офіційний веб сайт Міністерства оборони України

https://www.mil.gov.ua/news/2021/12/06/vitannya-prezidenta-volodimira-zelenskogo-z-dnem-zbrojnih-sil-ukraini/

«Ми готові боротися ціною власного життя», - Президент

Володимир Зеленський записав відео з нагоди Дня гідності та свободи, що відзначається в Україні сьогодні, 21 листопада.

Відповідне відеозвернення з'явилось на сторінці президента в соцмережі "Фейсбук".

"Ми прекрасний, сильний, сміливий, розумний, талановитий народ. Непереможний. Саме тому, що ми маємо гідність. Для нас рабство – приниження. Втрата свободи – це втрата честі. Втрата честі – це втрата серця. Втрата серця – це втрата душі. А втрата душі для нас – це втрата життя. Тому ми готові боротися ціною власного життя", - зазначив Президент.

Для сайту - «Коли влада не чує свій народ...», - Зеленський - відеозвернення.mp4

Вітання Президента
захисникам і захисницям України


14 жовтня 2021 року

Дорогі співвітчизники!

Вітаю вас із Днем захисників і захисниць України.

Це всенародне свято увібрало в себе глибинні історичні традиції українців та нерозривно поєдналося зі святом Покрови і Днем Українського козацтва.

В ці складні для України роки ви щодня здійснюєте подвиг — зі зброєю в руках бороните рідну землю від російського агресора.

Від імені Українського народу дякую усім захисникам і захисницям України за сумлінне виконання військового, службового та громадянського обов'язку, відвагу, героїзм і самопожертву.

Низько вклоняємося світлій пам'яті полеглих та згадуємо усіх, хто в різні часи національної історії загинув у боротьбі за свободу і незалежність Української держави.

Наша віра, правда та звитяга як символи свята Покрови завжди допомагали нам вистояти у боротьбі з ворогами й надалі надихають нас на перемогу.

Нехай незламний і нескорений козацький дух захисників української землі усіх поколінь назавжди буде для нас невичерпним джерелом натхнення для розбудови сучасної та міцної України.

Слава захисникам і захисницям України!

Слава Україні!

Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ

Джерело: Офіційне інтернет-представництво

Президента України Володимира Зеленського


Президент Володимир Зеленський
привітав вчителів
з професійним святом


Президент Володимир Зеленський переконаний, що вчителі не тільки дають знання, а наповнюють своїх учнів змістом, світлом і цінностями.

Для сайту - Зеленський привітав вчителів з професійним святом (011021_uch).mp4

«На мою думку, саме День вчителя є вірною назвою. Хтось заперечить, адже в галузі працює більше 1 млн людей, важливих працівників, і не всі вони вчителі. Я згоден: за спеціальністю в дипломі або за трудовою книжкою це так, але вчитель – це набагато ширше, набагато глибше, ніж уроки, ніж контрольні, ніж зошити. Учитель – це той, хто тебе змінив, дав щось дуже цінне. Не те, що ти дізнався вперше, а те, що ти вивчив назавжди. Не те, що було на поверхні, а те, що ти побачив між рядків, зрозумів та розгадав», – сказав Зеленський.

Він також розповів, що щороку в першу неділю жовтня його день починається традиційно – з вітання батькові, який є професором і викладачем.

«Думаю, зараз усі діти вчителів, саме діти, у кого батьки – вчителі, мене зрозуміють. Спочатку я ображався і не розумів, чому маю ділити свого батька ще з якимись чужими дітьми, чому вони забирають стільки часу, я ж син, чому мій батько так довго їм щось пояснює, щось важливе, був упевнений, щось важливіше, ніж те, що він мені пояснював, розповідав і навчав», – поділився Зеленський.

Водночас він запевнив, що ображався до того часу, допоки не зрозумів, що саме так виглядає вчитель.

«І ось це мій найважливіший урок: це все його (батькове - ред.) життя, його досвід і його приклад, який навчає, що треба ділитись усім: і останнім хлібом, і цінними знаннями, що можна бути відкритим для багатьох, допомагати, навчати, пояснювати і робити це з любов'ю», - підкреслив Президент.

Глава держави наголосив, що вчитель - «не той, хто заповнює журнал, а той, хто сповнює інших людей, маленьких людей, але майбутніх великих людей, наповнює їх змістом, світлом, цінностями. Не той, хто підписує тобі щоденник, а той, хто залишає свій підпис у твоїй пам'яті, у твоєму характері».

«Учитель - це його учні, а великий вчитель - це його учні, які виховали інших учнів. Учитель - це здатність поширювати добро і світло у геометричній прогресії. Бо один він може надихнути сотні, тисячі, навіть десятки тисяч людей, щоб змінити наш світ на краще», - зауважив він.

Президент додав, що держава поки не може відображати роль учителів у такій заробітній платі, на яку вони дійсно заслуговують, а також що ще не всі школи та садочки відремонтовані та забезпечені всім необхідним, але запевнив, що працює спільно з владною командою над цим.

«Бо щороку я зустрічаюсь з вами, і щороку я хочу не ховати очі, для мене це дуже важливо», - звернувся Зеленський до педагогів.

Водночас він наголосив, що премії Президента України отримуватимуть не лише переможці учнівських олімпіад, а й вчителі, які підготували таких учнів.

«Цього року в січні місяці, якщо не помиляюсь, я заснував для переможців таких олімпіад премії Президента України. Гарна річ, але ми зробили помилку... І це буде виправлено з нашого боку ближчим часом: окрім учнів-переможців олімпіад, премії Президента України будуть отримувати вчителі, які їх підготували», - запевнив Глава держави.


Про це він заявив під час зустрічі з переможцями міжнародних учнівських олімпіад, їх вчителями та переможцями конкурсу «Учитель року», повідомляє Цензор.НЕТ.

Джерело: https://censor.net/ua/v3291499


День працівника освіти щороку відзначається в Україні в першу неділю жовтня. Цьогоріч свято випадає на 3 жовтня.


Сьогодні ми разом з американським народом згадуємо жертв 11 вересня


У 20-ту річницю трагедії Президент Володимир Зеленський написав у Твітері:


Володимир Зеленський @ZelenskyyUa


20 years ago horrific #9/11 terror attacks changed the world forever. Today, together with the American people, we remember the victims of this tragedy. There is no justification for terrorism, we must continue to jointly oppose it. We stay side by side with the USA in this fight.

20 років тому жахливі атаки #9/11 назавжди змінили світ. Сьогодні ми разом з американським народом згадуємо жертв цієї трагедії. Тероризму немає виправдання, маємо й надалі спільно протидіяти йому. Ми залишаємося пліч-о-пліч зі США у цій боротьбі.

Ці слова пам'яті про події 11 вересня 2001 року Зеленський написав у твітері.

Джерело: https://censor.net/ua/n3287708

Зеленський привітав особовий склад та ветеранів Повітряних сил ЗСУ зі святом


Президент Володимир Зеленський привітав особовий склад та ветеранів Повітряних сил Збройних сил України зі святом.

Привітання розміщено на офіційному сайті Міноборони України, інформує Цензор.НЕТ.

Далі текст привітання без змін:

"Шановні воїни Повітряних сил! Дорогі ветерани! Вітаю вас із Днем Повітряних сил Збройних сил України. Цілодобово підготовлені льотні екіпажі, військовослужбовці зенітних ракетних та радіотехнічних підрозділів несуть бойове чергування і виконують важливі польотні завдання, оберігаючи мирне українське небо.

Завдяки участі у міжнародних навчаннях, авіаційних транспортних операціях та показах техніки високий професіоналізм українських військових льотчиків є знаним не лише в Україні, а й далеко за її межами.

Свою майстерність, мужність та героїзм військовослужбовці цього потужного виду Збройних сил України щоденно підтверджують під час виконання бойових завдань із протиповітряної оборони угруповань військ (сил), що протистоять російській агресії на сході України.

Вічна пам’ять і слава героям, які загинули, захищаючи свободу і незалежність нашої держави.

Дякую військовослужбовцям та ветеранам Повітряних сил Збройних сил України за самовіддане виконання службового обов’язку, вірність військовій присязі та вагомий внесок у загальну справу оборони України.

Переконаний, що ви й надалі надійно стоятимете на варті повітряних кордонів нашої держави.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя та нових звершень в ім’я нашої перемоги. Слава Повітряним силам Збройних сил України! Слава Україні!"

Володимир Зеленський @ZelenskyyUa

Щирі вітання @POTUS і американському народу з Днем незалежності!


Наші країни об'єднують демократичні цінності та прагнення свободи. Наша дружба і стратегічне партнерство творять спільну історію успіху. Вдячний USA за незмінну підтримку суверенітету України. #4thofJuly

Президент України Володимир Зеленський

Офіційне інтернет-представництво

Вітання Президента України воїнам та ветеранам Військово-Морських Сил Збройних Сил України

4 липня 2021 року - 10:02

Шановні військові моряки України!

Дорогі ветерани!

Вітаю вас із професійним святом – Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Це свято мужніх та відданих своєму покликанню людей, які в складних умовах, вдень і вночі забезпечують надійний захист морських рубежів і комунікацій, портів та узбережжя нашої держави.

Незламний бойовий дух, мужність і професіоналізм українських військових моряків, проявлені у боях з російським агресором, стали прикладом виняткової військової доблесті та честі.

І сьогодні, у день свого професійного свята, особовий склад Військово­-Морських Сил Збройних Сил України спільно з воїнами країн-партнерів продовжує докладати вагомих зусиль для нарощування бойових спроможностей морської компоненти українського війська, злагоджено і майстерно відпрацьовуючи у ході масштабних міжнародних навчань «Сі Бриз-2021» навчально-бойові завдання на морі, в повітрі та на суходолі.

Від імені українського народу висловлюю подяку всьому особовому складу та ветеранам Військово-Морських Сил за гідну службу і вірність військовій присязі.

Вічна пам'ять та слава героям, які загинули, захищаючи свободу і незалежність нашої держави.

Переконаний, що українські моряки й надалі надійно захищатимуть свободу і незалежність нашої держави.

Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров'я, добробуту та незламно духу.

Слава Військово-Морським Силам України!

Слава Україні!

Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ

https://www.president.gov.ua/news/
vitannya-prezidenta-ukrayini-voyinam-ta-veteranam-vijskovo-m-69289


18 травня, у День боротьби за права кримськотатарського народу, Президент України Володимир Зеленський нагадав, що українська сторона робить усе можливе для захисту прав жителів окупованого Криму та повернення півострова.

Про це Президент написав у Твітері.

"77 років тому все кримськотатарське населення було депортовано з Криму. Через це вони втратили приблизно 50% людей. 7 років тому Крим був окупований Росією. Україна робить усе, щоб захистити права потерпілих там і повернути півострів. Ось чому ми започаткували Кримську платформу", - написав Володимир Зеленський.


Поінформував Цензор.НЕТ,


Звернення Президента

з нагоди Дня перемоги над нацизмом

у Другій світовій війні


Офіс Президента України


«Від покоління до покоління батьки розповідали про цю війну дітям, а дідусі – онукам. На жаль, із 2014-го все стало інакше. Тепер діти розповідають батькам, дідусям та бабусям про воєнні дії й відбиття ворожих атак. Тож нехай героїзм наших предків дає силу новому поколінню українських військових, наших захисників», – Володимир Зеленський вшанував подвиг українців, які захищали та звільняли нашу землю від нацистів у Другій світовій війні.

9 Травня, у День перемоги над нацизмом, Президент України Володимир Зеленський узяв участь у церемонії вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні на площі Слави у Києві. Президент та голова ОПУ вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні.

_______________________________

  • День перемоги над нацизмом — не лише про перемогу, він про мільйони втрачених та скалічених життів, і українці мають добре пам'ятати цей страшний урок історії та зробити все залежне від нас, щоб не допустити це знову. Про це у Фейсбуці з нагоди Дня перемоги над нацизмом написав Голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

  • У суботу, 8 травня, у Києві відбулася меморіальна акція «Перша хвилина миру» з нагоди Дня пам’яті та примирення.