Викладачам електротехнічних дисциплін

Товариство з обмеженою відповідальністю «ПАТОН ІНТЕРНЕШНЛ»

Онлайн презентація

Онлайн презентація «Помодельне навчання з особливостей, переваг, характеристик зварювального обладнання Paton» проведена 14 грудня 2021 року Товариством з обмеженою відповідальністю «ПАТОН ІНТЕРНЕШНЛ» для педагогічних працівників та здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Сайт ТОВ «ПАТОН ІНТЕРНЕШНЛ»: https://paton.ua/

Каталог продукції
Товариства з обмеженою відповідальністю «ПАТОН ІНТЕРНЕШНЛ»

Для сайту - ТОВ _Патон Інтернешнл_ Каталог UA 2023.pdf

Управління науки, вищої та професійно-технічної освіти Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації 10 грудня 2021 року в режимі онлайн провело нараду щодо організації та проведення в області І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» - 2021.

#ДніпропетровськаОДА_WorldSkillsUkraine

Семінар
для педпрацівників закладів ПТО,
що здійснюють навчання професіям
електротехнічного напрямку

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області 16.11.2021 року провів у режимі онлайн семінар з впровадження педагогічних підходів при дистанційному навчанні для педагогічних працівників закладів ПТО, що здійснюють навчання професіям електротехнічного напрямку.

Модерувала онлайн семінар методистка НМЦ ПТО Тетяна Безценна.

Матеріали семінару розміщені на сайті НМЦ ПТО у Дніпропетровській області в рубриці «Електронна бібліотека методичних напрацювань / Промисловість та будівництво».

#НавчанняЕлектромонтерівПТО, #НМЦ_ПТО_Дніпро

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області 6 травня 2021 року провів для педпрацівників закладів профтехосвіти Дніпропетровщини спільне засідання секції педпрацівників електротехнічних професій та заняття Школи впровадження нових виробничих технологій.

Тема - ознайомлення зі змістом роботи навчально-практичних центрів профтехосвіти на прикладі Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею.

НМЦ ПТО в Дніпропетровській області 18 березня 2021 року провів засідання секції педагогічних працівників ЗП(ПТ)О з професій зварювального виробництва