Для методистів ЗП(ПТ)О

Наталя Олексіївна Муха публікує нові сповіщення в курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".

31.03.2021. Засідання секції викладачів суспільних, економічних дисциплін та предметів, що вільно обираються.

31 березня 2021 року. Початок: 13:45-16:00

Посилання: https://meet.lync.com/dnepredudp-dnepredu/nmcpto/B6G7UJQV

Посилання також в анонсі НМЦ ПТО на березень 2021 р., № 33.


16.03.2021. Термін: до 15 травня.

Досвід Міжрегіонального ВПУ поліграфії та інформаційних технологій. Дніпро

Стаття «Моніторингове дослідження щодо запровадження механізмів дистанційної освіти як одного із складників освітньо-розвивального середовища зп(пт)о» (на прикладі досвіду роботи Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій), автор – Олена Юденкова, в.о. директора ДНЗ «МВПУПІТ», кандидат педагогічних наук.

Для методистів. Дивитися в М.К. розділ Завдання > «Передовий досвід (позитивний)» > Стаття (Юденкова О.П., в.о. директора, кандидат педагогічних наук) – про формування цифрової компетентності педпрацівників у Міжрегіональному ВПУ поліграфії та інформаційних технологій.

16.03.2021. З найщирішими побажаннями здоров’я і творчих ідей. Думаємо, як проведемо підсумки м.р. в ЗПТО 2020-2021 н.р. Бажано до першого липня. Очевидно, з цього приводу ми ще зберемось онлайн.

Результати будемо виставляти на нашому «М. К.» . Поділимось досвідом.

Підготую вам ряд пропозицій. Також чекаю від вас інформації в даному контексті. Комунікувати та співпрацювати – складова нашої діяльності. Надіюсь на ваше критичне мислення та креативні ідеї і рішення, що в цілому підвищить ваш і вашого закладу рейтинг.

16.03.2021. Мої вітання шановній спільноті методистів . Для тих, хто не зміг подивитися на базі НМЦ ПТО у Волинській області - це посилання: Всеукраїнська конференція «Методичні підходи до організації освітнього процесу виклики та нові сучасні можливості». Прошу переглянути та використовувати інформацію в повсякденній роботі методиста з педколективом.

Довести інформацію до методичних комісій. Мають організувати роботу в межах своїх компетенцій.

15.03.2021. Стосовно методичного фестивалю. Справа зрушилась... Працюємо як одна команда. У нас одна мета - постійно підвищувати професійну компетентність викладачів та майстрів в\н, а значить, і якість освіти в ЗПТО. Тепер готуємо до олімпіади наших учасників досить відповідально. Бо ж оцінюють нас інші області, представники Німеччини, підприємці. Всі хочуть зберегти ПТО і нам допомогти...

Прошу виставляти всі роботи, які ви відіслали, і на нашому "М.К." Все це стане вам у пригоді під час проведення методичних заходів.... Успіхів на М.Ф., а з 1 вересня 2021 року будемо все це практикувати реально... Дякую всім за розуміння.


15.03.2021. Шановні методисти : прохання передати цю інформацію викладачам галузевої економіки, громадянської освіти та щоб вони донесли її до здобувачів освіти під час Тижня економ. дисциплін.- 15-19.03.21р. Іншого способу щодо оперативності немає ...

Ця інформація є на моєму блозі , на головній сторінці:

https://wirnasuspnauk.blogspot.com/

Дякую всім.

27.02.2021. Наталя Олексіївна Муха публікує нові сповіщення в курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".

Завтра останній день для здачі завдання «Щодо підвищення кваліфікації педпрацівників .Лист. Роз'яснення МОН». Хочете зробити це сьогодні?

Щодо підвищення кваліфікації педпрацівників: роз'яснення МОНУ

Термін: до 28 лютого.

Також завтра останній день для здачі завдання «Вимоги до методичної розробки на атестацію педпрацівника ЗП(ПТ)О». Хочете зробити це сьогодні?

Вимоги до методичної розробки на атестацію педпрацівника ЗП(ПТ)О

Термін: до 28 лютого.

На блозі «Творчий методист – творчому педагогу» сторінка «Атестація...» розміщені методичні вимоги до розробки педагога на чергову атестацію.

Бажано надсилати роботи з досвіду роботи методиста, з якого напрямку у вас найкращі результати...; формування компетентностей п.п. засобами методичного супроводу, збірники індивідуальної професійної траєкторії методиста, моніторинги методичної роботи методичного кабінету ЗПО, розробки майстер класів методиста, розробки тренінгів для педагогів, збірник пам'яток...

26.02.2021. Наталя Олексіївна Муха публікує нове сповіщення в курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".

Шановні методисти, прошу терміново передати інформацію викладачам економічних дисциплін до тематичного тижня 15-19.03 2021 р.

Лист дещо пізніше надійде по процедурі...

Не будемо гаяти часу. Нехай готуються і проводять заходи. Підсумки провести на засіданні м.к.


24.02.2021. Наталя Олексіївна Муха публікує нове сповіщення в курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".


Взяти участь у Всеукраїнському вебінарі від НМЦ ПТО у Запорізькій області 25.02 2021 р., 09:00-13:00.

  • 25 лютого 2021 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області буде проведено Всеукраїнський вебінар на тему «Застосування змішаного навчання в освітньому процесі для ефективної підготовки кваліфікованих робітників».

Час проведення: 09.00-13.00

Посилання: https://pruffme.com/landing/u266097/tmp 1612446649

  • Запрошуються керівники та педагогічні працівники закладів П(ПТ)О.


100 балів, дата здачі: 25 лютого, 09.00-13.00

Створіть кейси: «Самоосвіта та підвищення кваліфікації методиста ЗППТО». Фіксуйте все: курси, заходи, в яких берете участь (листи з посиланнями, якщо не видають сертифікати організатори заходів.) Вам це потрібно буде (обов'язково), як і викладачам, майстрам в\н на атестацію за 5 років (чи дострокової... не раніш як за 2 роки).


23.02.2021. Наталя Олексіївна Муха публікує нове сповіщення в курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".

Посилання є постійним. Слідкуйте за датою та часом, на які призначена зустріч (сповіщенняи оновлюються) Запрошуємо на засідання секції методистів у п'ятницю 26.02.21 о 9:00 в Meet за посиланням: https://meet.google.com/xst-siij-byw.


12.02.2021. Наталя Олексіївна Муха публікує нове сповіщення в курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".

До уваги тих методистів ЗППТО, що презентують м.р. на вебінарі НМЦ ПТО 18.02.2021, 09:45!

Ви маєте тільки 5 хв. коментування і акцентування на вашій роботі з педагогами в контексті проблем закладу.

Записуєте до свого індивідуального плану роботи, що + до підвищення кваліфікації (доказ: план вебінару, що додається + ваша розробка на акцію).

12.02.2021. Наталя Олексіївна Муха публікує нове сповіщення в курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".

Потрібно здати сьогодні: "Професійна акція методистів з впровадження дистанційних форм методичної роботи з педколективом ЗПО в особливих умовах функціонування освітнього процесу".

Останній день для здачі завдання "Терміново до вебінару 18.02.2021 р."!. Хочете зробити це сьогодні?

Шановні методисти! Готуємося всі до заходу – вебінару «Засідання онлайн- секції методистів 18.02.2021 р.».

Буде методичний захід, в якому всі беруть участь: «Професійна акція методистів з впровадження дистанційних форм методичної роботи з педколективом ЗПТО в особливих умовах функціонування освітнього процесу» (готуємо презентації з досвіду (10 слайдів) в довільній формі за визначеною темою та розміщуємо на своїх сторінках в "Методичному компасі" до 12.02.2021 р. Це обов'язково.

Якщо не знаєте, як це зробити, звертайтеся, пишіть, кому надати допомогу, про проблеми та як розмістити вашу презентацію. Взагалі – розміщуйте тільки свої моніторинги, звіти, творчі розробки, підсумки м.р. за перше півріччя 2020-2021 н.р. на своїх сторінках .Там ми всі будемо дивитися напрацювання кожного.

Також розміщуйте свої розробки на атестацію ...

З повагою – від адміністратора.

Терміново до вебінару 18.02.21 р.!!!

ВІДКРИТИ

11.02.2021. Наталя Олексіївна Муха публікує нове сповіщення в курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".

План засідання секції методистів ЗП(ПТ)О 18.02.2021 р., 9:45

Більше на сторінці – Завдання: "Вебінари, семінари..."

10.02.2021. Наталя Олексіївна Муха публікує нове сповіщення в курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".

Методичний матеріал до вебінару 18.02.21 р., 09:45

на допомогу методистам.

Використання контенту, який необхідний в організації дистанційних форм методичної роботи з педагогами.

Інноваційна складова методичної роботи – формування компетентності викладачів та майстрів в\н у застосуванні дистанційних форм навчання здобувачів освіти.

08.02.2021. Наталя Олексіївна Муха публікує новий матеріал у курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".

Критичне мислення. Електронник збірник уроків. Досвід ДПТНЗ «ДРЦПТО»

«Електронний збірник уроків з елементами критичного мислення» (грудень 2020) – ДПТНЗ «ДРЦПТО», 2020 – 118 с.

У збірнику представлено методичні розробки уроків із загальноосвітньої, професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки з елементами критичного мислення.

Збірник адресовано педагогічним працівникам ЗП(ПТ)О, здобувачам освіти та всім хто, цікавиться питаннями використання елементів критичного мислення на уроках в освітньому процесі ЗП(ПТ)О.

Критичне мислення – складне й багаторівневе явище. Мислити критично означає вільно використовувати розумові стратегії та операції високого рівня для формулювання обґрунтованих висновків і оцінок, прийняття рішень. Технологія проведення уроку з розвитку критичного мислення – міжпредметна. При цьому вона, залежно від предметного наповнення та дидактичних завдань уроку, може набувати різних характеристик.

04.02.2021. Наталя Олексіївна Муха публікує нове сповіщення в курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".

Запрошуємо на відео зустріч "Як правильно працювати в Методичному компасі", яка відбудеться засобами Google Meet у п'ятницю 05.02.2021 о 9:00 за посиланням https://meet.google.com/xst-siij-byw (просто натиснути на посилання та дозволити програмі підключати мікрофон та камеру)

03.02.2021. Наталя Олексіївна Муха публікує нове сповіщення в курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".


Дайджест новин від НМЦ ПТО http://nmc-pto.dp.ua/, розділ «Важливі новини» – папка «Події в світі».

01.02.2021. Наталя Олексіївна Муха публікує нове сповіщення в курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".

Доброго дня, шановні методисти:

1. Активніше виконуємо наші завдання. Готуємо матеріали на акцію з 01.02 до 10.02.2021 р.

2. Вчимося працювати в «Методичному компасі». Виставляємо свої виконані завдання.

3. Державна служба якості освіти розпочинає низку перевірок впровадження дистанційного навчання. Без онлайн журналів – ніяк.

В завданні "Дистанційне навчання" (на Методичному компасі) Є МАТЕРІАЛ. РАЗОМ ІЗ ЗАСТУПНИКАМИ ДИРЕКТОРА ЦЮ ПРОСВІТНИЦЬКУ РОБОТУ ТРЕБА ПРОВЕСТИ СЕРЕД ПЕДАГОГІВ, також директору про це повідомити...

Алгоритм підключення закладів освіти, які не працюють з будь-якими системами ведення електронних журналів, до E-Journal: https://iea.gov.ua/

03.02.2021. Наталя Олексіївна Муха публікує нове завдання в курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".

Терміново до вебінару 18.02.21 р., дата здачі: 12 лютого.

Акція «Яку методичну роботу проводить методист в ЗППТО в період 03.2020-02.2021 р.р.»

28.01.2021. Наталя Олексіївна Муха публікує новий матеріал у курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".

Нова українська школа. Супервізія в освіті.

https://vseosvita.ua/library/prezentacia-supervizia-v-osviti-110200.html

25.01.2021. Наталя Олексіївна Муха публікує нове сповіщення в курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".


Готуємось до Методичного фестивалю -2021


Тема «Педагогіка партнерства: від ідеї до результату» (Наказ НМЦ ПТО від 05.01.2021 р. № 4)


Дивитись також завдання "Дуальна освіта" на «МЕТОДИЧНОМУ КОМПАСІ» . Там більш детально - що робити...

25.01.2021. Наталя Олексіївна Муха публікує нове завдання в курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".

Методичний фестиваль

І. ВСІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ (мають точно знати методисти – це їх компетенція) ГОТУЮТЬ УЧАСНИКІВ – 1 і більше, як і в проєкті НМЦ ПТО - МОН з дуальної освіти (18 ЗП(ПТ)О області).

ІІ. Методисти разом з головами методичних комісій працюють на учасника методичного фестивалю - представника зі ЗПТО, вчасно направляють грамотно і творчо виконані завдання методичного заходу з грифом «регіональний».

"Методичний компас" готовий вам допомогати:

https://drive.google.com/file/d/1zH82o6KhSWsHRKya0p72hmZufavLJZc7/view (переходимо за цим посиланням). Ви побачите «Наказ НМЦ ПТО № 4. від 05.01.2021 р.» про методичний фестиваль.

25.01.2021. Наталя Олексіївна Муха публікує нове завдання в курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".

Про проведення обласного методичного фестивалю "Педагогіка партнерства: від ідеї до результату", 2021р. https://drive.google.com/file/d/1zH82o6KhSWsHRKya0p72hmZufavLJZc7/view

(натискаємо - команда - перейти за посиланням, відкриваємо документ).

Це наказ НМЦ ПТО №4 від 05.01.2021 "Про проведення обласного методичного фестивалю "Педагогіка партнерства: від ідеї до результату" (документ - на сайті НМЦ ПТО, розділ «Документи НМЦ ПТО»).


І . Довести до відома педпрацівників на педраді чи на спеціальному терміновому методичному заході (дистанційно чи за змішаною технологією).

Організувати методичну допомогу.

Визначитись з учасниками Методичного фестивалю - 2021.

ЗДІЙСНЮВАТИ ІНДИВІДУАЛЬНУ РОБОТУ З УЧАСНИКАМИ ФЕСТИВАЛЮ. ДОПОМОГАТИ З РЕСУРСАМИ, ЯКІ НЕОБХІДНІ МАЙСТРАМ В/Н, ПЕДАГОГАМ, задіяним у проєкті МОН «Дуальна освіта в профтехах області».


ІІ. ВСІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ (мають точно знати методисти – це їх компетенція ) ГОТУЮТЬ УЧАСНИКІВ – 1 і більше, як і в проєкті НМЦ ПТО - МОН з дуальної освіти (18 ЗП(ПТ)О області).


ІІІ. Методисти разом з головами методичних комісій працюють на учасника методичного фестивалю - представника зі свого ЗПТО, вчасно направляють грамотно і творчо виконані завдання методичного заходу з грифом «регіональний».

25.01.2021. Наталя Олексіївна Муха публікує нове сповіщення в курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".

До уваги методистів! ГОТУЄМОСЯ ДО ВЕБІНАРУ 18.02.2021 р.

У нас акція ̶ «Яку методичну роботу проводить методист з педпрацівниками в особливих умовах функціонування ЗП(ПТ)О 03.2020 ̶ 02.2021 р.р.»

Прошу надіслати короткий дайджест з даного питання.

Кращі дайджести будуть опубліковані на сайті НМЦ ПТО в р. "Методичний кабінет ЗППТО" та в "Методичному компасі." до 12.02.21р.

Також прошу перечитати методологічний контент та використовувати в роботі.

05.01.2021. Наталя Олексіївна Муха публікує новий матеріал у курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області"


Коментар до Державного стандарту вчителя ЗЗСО – 2020 р.

Дата здачі: 29 січня

  • Всі педагоги мають бути ознайомлені з документом.

  • Голови методичних комісій проводять відповідні заходи.

  • Методист проводить анкетування на знання документу.

Це - важлива складова підвищення кваліфікації педагога. Очевидно, будуть посилюватися відповідні вимоги до якості педагогічної атестації та підвищення кваліфікації + результати діяльності.


Наталя Олексіївна Муха опублікувала нове завдання в курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".


ДПА-2021


Провести інструктивно-методичну нараду голів методичних комісій.


Опрацювати документ МОН Про ДПА -2021р.


Консультувати викладачів з питань підготовки з.о. до ДПА.

Консультувати голів методичних комісій та викладачів.


Акцентувати увагу на процесі підготовки до ДПА -ЗНО - постійно.


Заслуховувати досвід роботи викладачів щодо повторення, виконання навчальних програм предметів та факультативів, інші форми підготовки з.о. до ДПА-ЗНО протягом всього періоду проведення загально державного підсумкового освітнього заходу.ВІДКРИТИ


Наталя Олексіївна Муха опублікувала нове завдання в курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".


Термін: до 31 січ.

ДПА-ЗНО 2021 р.


Вивчити. Консультувати викладачів ЗСО

ВІДКРИТИ

Наталя Олексіївна Муха опублікувала новий матеріал у курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".


Приклад оформлення звіту про досягнення педагогічного колективу за рікВЕБІНАР для МЕТОДИСТІВ ЗП(ПТ)О 30 вересня 2020 року

В рамках Плану роботи НМЦ ПТО для методистів був підготовлений асинхронний дистанційний семінар)* за двома модулями (з 21.09 по 30.09. 2020) зі зворотним індивідуальним зв’язком на блозі https://nowmetodinf.blogspot.com/ (Муха Н.О., методист).

На сторінці цього блогу «Головна» відкрито доступ для спілкування з методистом – модератором заходу. Учасники можуть здійснювати ресурсом блогу самостійне опрацювання інформації, коментування.