Для методистів ЗП(ПТ)О

2022-2023 навчальний рік

Методистка НМЦ ПТО у Дніпропетровській області
Наталя Олексіївна Муха
публікує нові сповіщення

Методистка НМЦ ПТО Наталя Олексіївна Муха публікує
сповіщення
в
«Методичному компасі НМЦ ПТО у Дніпропетровській області»13.10.2021

Методисти ЗП(ПТ)О Дніпропетровщини!

Понеділок, 18 жовтня – з 13:00 до 14:00 – засідання секції методистів.

Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet -

посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/xst-siij-byw

Нагадую, що домашнє завдання на цю зустріч - РОЗРОБИТИ ПАМ'ЯТКУ ДЛЯ МАЙСТРІВ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ і про підготовку до атестації.


11.10.2021

Доброго дня, шановні методисти, прошу давати запити, щоб сформувати відповіді на ваші проблеми. Якщо не буде питань, я сформую свої для озвучення й опрацювання.

Наступна зустріч на "Методкомпасі" 18.10.2021 о 13-14:00, посилання додамо.

1 коментар:

Була дискусія – потрібно чи ні – положення для майстрів в\н про щорічне звітування з методичної роботи. Як я вам і говорила раніше, це залежить від педколективу, від пріоритетів ваших і кожного закладу освіти, окремо взятого...


20.09.2021

Доброго дня, шановні методисти. Готуємось всі до виступів з питання: досвід методичної роботи з майстрами виробничого навчання на базі методичного кабінету ЗП(ПТ)О. Прошу кожного бути готовим на 2-3 хв. представити свою інформацію. Прошу виставляти інформацію у вигляді презентації 5 слайдів на стор. індив. практикум.

Інформація для приєднання 30.09.2021 р., 13:00-14:00 до зустрічі Google Meet:

посилання на відеодзвінок - https://meet.google.com/xst-siij-byw


27.08.2021

НОВЕ ОГОЛОШЕННЯ

Доброго дня, шановні методисти. Для вас - інформація на сторінці «Завдання» «Актуальні курси» до тарифікації 2021-2022 н. р. (для викладачів, що викладатимуть проєвропейські курси – з предметів, що обираються).

Відкрити

НОВЕ ЗАВДАННЯ До 30 вересня

Інформація до тарифікації викладачів 2021-2022 н. р.

Шановні методисти просять консультацію ЗППТО з питання: про вимоги до викладачів, які читатимуть проєвропейські курси, що вільно обираються, якщо у них зовсім нічого немає (підтвердження, сертифікату...)

Я знайшла відповідні курси для цих викладачів і прошу передати їм цю інформацію про курси. Їх завдання вибрати курс, зареєструватися та розпочати навчання. Сертифікати пришлють, коли закінчать навчання.

На тарифікацію маєте надати інформацію: ПІБ викладача, коли, на якій платформі і на які курси зареєструвався. Скільки годин пройшов навчальної програми курсу.

Ставте питання до тарифікації на «Методкомпасі», будемо відповідати...

Відкрити

22.08.2021. Завдання «Збірник розробок уроків критичного мислення викладачів суспільних дисциплін області. «Методична акція НМЦ ПТО. Проведи урок критичного мислення» із курсу «Методичний компас» потрібно здати завтра. Хочете здати завдання?

До 23 серпня.

Збірник розробок уроків критичного мислення викладачів суспільних дисциплін області. «Методична акція НМЦ ПТО. Проведи урок критичного мислення»

Відкрити

18.08.2021. Увага! Важлива інформація!!!

Шановні методисти, для вас створено новий методичний контент – сторінка-завдання «Індивідуальний он-лайн практикум».

В ракурсі «Індивідуального он-лайн практикуму» ми будемо працювати протягом 2021-2022 н. р. Методисти вказаних ЗППТО мають готуватися до засідань у «Методичному компасі».

Пропонуйте, пишіть, консультуйтесь, отримуйте методичну допомогу з різних питань, проблем методичної роботи на базі методичного кабінету вашого закладу, і матимете відповідну мою підтримку. Маємо покращити комунікацію шляхом формування та удосконалення зазначеної компетентності (план практикуму розміщено на зазначеній сторінці).

Відкрити завдання


18.08.2021. Для використання в методичній роботі - про телеміст 20.08 "Ми діти твої, Україно!" і серпневі наради в ДАНО 25-27.08.

Відкрити документи

10.08.2021

«Індивідуальний онлайн-практикум для методистів ЗП(ПТ)О “Методичний компас”» на ресурсі Google Classroom. Керівник практикуму Муха Н.О.

100 балів Дата здачі: 17 груд.

Призначення. Підвищення якості роботи методичних кабінетів ЗП(ПТ)О.

Практикум розрахований на постійну допомогу методистам з будь-якого напрямку роботи методичного кабінету ЗППТО. Постійне консультування за вашими запитами. Пишете своє запитання, і керівник практикуму готує відповідний матеріал на допомогу щодо вирішення різних проблем діяльності методичного кабінету.

Питання виставляти бажано на потоці ресурсу «Методкомпас». Відповідь буде конкретно для кожного методиста, індивідуально.

Надсилаю вам план роботи і додаю, що під час наших зустрічей будуть вирішуватися і проблеми, які зазначені в цьому плані. З надією на співпрацю. Надавайте свої пропозиції щодо плану (може змінюватися).

Індивідуальний план роботи з методистами 2021-22 р.р..docx


10.08.2021. Доброго здоров'я, шановні методисти. Акцентую вашу увагу на методичних рекомендаціях МОН, які орієнтують педколективи (зокрема кл. керівників, голів методкомісій) на використання контенту, особливо в перші дні нового навчального року (до 30-річчя Незалежності України, торжества до першого вересня, перший урок).

Прошу довести інформацію та поповнити кейси методичної роботи викладачів у 2021-2022 н. р.

Відкрити

25.06.2021. Увага!

«Шановні методисти ЗП(ПТ)О Дніпропетровщини!

У зв'язку з технічними обставинами в НМЦ ПТО у Дніпропетровській області відео зв’язок (збори) методистів на ресурсі «Методичний компас» ВІДМІНЯЮТЬСЯ.

Прохання по можливості виконати рекомендовані завдання на ресурсі "Методичний компас".

Додаткова інформація про проведення зборів методистів буде надана у серпні 2021 року.

З повагою та найкращими побажаннями,

методист НМЦ ПТО у Дніпропетровській області

Муха Н.О.»


02.06.2021. Звернення до методистів ЗПО. Довожу до вашого відома, що в червні на навчально-методичній раді НМЦ ПТО буде заслухано питання про роботу нашого з вами "Методичного компасу" (доповідає Муха Н.О.)

Тому прошу виставити все, що є у вас по завданням на ресурсі. Виставляйте також підсумкові заходи з методичної роботи: за 2020 р. повністю, 2021 р. – по червень.

Це можуть бути звичайні підсумки (короткі звіти, тиждень метод. роботи, марафон метод. комісій, бенефіси педпрацівників): «Презентую досвід проведення дистанційних уроків навчання здобувачів освіти», «Презентую досвід проведення онлайн уроку», «Батл майстер класів викладачів загальноосвітників та спецпредметів», «Педагогічний батл «Цифрові технології навчання на уроках теоретичного і виробничого навчання» та інші. Чекаю на ваші розробки на «Методичному компасі», виставляти на відповідному завданні: «Звітність методиста».

Прошу переглянути свої завдання та по можливості доопрацювати. Дякую завчасно.

02.06.2021. Доброго дня, шановні методисти.

Щиро дякую вам за якісно організоване анкетування в своїх ЗПО. Сьогодні ми вже ознайомилися з їх результатами – аналізом.

Тепер ми будемо працювати більш ефективно та надавати допомогу вашим ЗПО і педагогам. Всім методистам НМЦ ПТО розписані завдання і які мають розробити методичні матеріали. Чекайте на них адресно. (майстрам в\н – з лабораторно практичних робіт онлайн, створення обласної секції старших майстрів. і т. ін.).

Дякую всім, хто долучився та відповідально поставився до завдання.

Окреме дякую за високу оцінку роботи НМЦ ПТО.

З повагою Муха Н.О.

28.05.2021. Актуальна інформація. Рекомендую. Проєвропейські курси мають бути обов'язково.

Доброго дня, шановні методисти. Розпочато формування та узгодження з НМЦ ПТО робочих навчальних планів ЗППТО - 2021 р.

Передайте, будь-ласка, відповідальним за формування планів і переліку вільнообраних предметів 2021 р., щоб вони включили до цього переліку навчальний курс «Шлях до ЄС» (17 або 35 годин, або ж ваш варіант, але, прошу, не менше 10 годин). Програму додаю (Черкаський ОІПОПП).

З вільнообраних предметів - консультування до Мухи Н.О. Повідомте (в потоці), що ви донесли інформацію. З повагою - Муха Н.О.

Шлях до ЄС- від Мухи Н.О. 2021р..pdf


28.05.2021. Сьогодні – останній день для здачі завдання «Анкетування у відповідності до листа НМЦ ПТО 14.05.21 № 13/4-241 на 2022 р. Таблиця додається». Хочете зробити це сьогодні?

Анкетування у відповідності до листа НМЦ ПТО 14.05.21 № 13/4-241 на 2022р. Таблиця додається.

У відповідності до листа НМЦ ПТО 14.05.21 № 13/4-241 на 2022 р. треба відзвітувати: «Результати анкетування ЗППТО» (назва), підпис (методист) – за алгоритмом (примірник додається – нижче див. посилання):

Результати анкетування ЗППТО -2020р..docx (Word)


20.05.2021. Знаймо високу культуру наших пращурів! Всесвітній день української вишиваннки. Улюблене народне свято вже 15 років!

Незалежна Україна відновлює свою культуру і традиції вже 30 років.

Не всі знають... А свято радісне, світле, обнадійливе. Це цікаво...


День вишиванки: 10 маловідомих фактів про український вишитий етнічний одяг

https://life.nv.ua/ukr/lifestyle/vishivanka-10-malovidomih-faktiv-pro-vizerunkah-do-dnya-vishivanki-49775.html

День Вишиванки 2021: історія свята та цікаві факти. Презентація безкоштовно. Дистанційний захід

Відео YouTube ‪14 хвилин

19.05.2021.

Шановні методисти просимо вас всіх (+ Кривий Ріг) долучитися до онлайн анкетування (Лист НМЦ ПТО від 19.05.2021р. № 13/4-250)

Просимо Вас сприяти у проходженні анкетування методистами ЗП(ПТ)О за вказаним посиланням:

https://forms.gle/mdW6odnqXyurkYnH9

Період анкетування: 20-28.05.2021 року.

-----------------------------------------------------------

Шановні методисти, для вас в розділі завдання "Моніторинги" алгоритм виконання завдання у відповідності до Листа НМЦ ПТО про анкетуваня.... ПРОШУ виставити інформацію (результати анкетування кожного ЗПО в зазначеному розділі.)

Шановні методисти! Ви у нас завжди відповідальна команда, тож вкотре звертаємося до вас (просить адміністрація ) організувати чи вплинути на швидке анкетування в контексті листа НМЦ ПТО від 14.05.2021р. № 13/4-241 «Про запрошення прийняти участь у анкетуванні». Залучіть знову ж таки голів методкомісій, доручіть активним педагогам. Словом, створіть тимчасову групу по виконанню зазначеного листа і поставтесь відповідально всі. Від цього залежить наша ефективна співпраця і загальний позитивний результат в ЗППТО.

Наша з вами методична робота на 2022р. може бути якісною, якщо попрацюємо з анкетами. Для НМЦ ПТО це надзвичайно важливо!

З повагою – Муха Н.О. До 25.05.21 р.

Також слідкуйте – для вас буде нова інформація. Скоріш за все ми скоро зберемося на «Метод. компасі» щодо проблем дистанційного навчання та як їх нам з вами вирішувати у 2021-2022 н.р. Ця інформація на моєму блозі теж для викладачів загальноосвітніх дисциплін.

ВІДКРИТИ

--------------------------------------------------------------

У відповідності до листа НМЦ ПТО 14.05.21 № 13/4-241 на 2022 р. «Результати анкетування ЗППТО» (назва), підпис (методист ) за алгоритмом – примірник додається:

Результати анкетування ЗППТО -2020р..docx Word

18.05.2021. СЕНСАЦІЯ для ІСТОРИКІВ.

Шановні методисти, враховуючі те, що ми вже не будемо проводити відеосемінари для викладачів історії та англійської мови до початку нового 2021-2022 н.р., просимо з Подчезерцевою Л.І. невідкладно передати цю інформацію всім викладачам історії та англійської мови. На підставі повідомлення від вас на потоці ми будемо знати, що інформацію доведено.

Далі мають зайти за посиланнями прослухати інформацію і отримати безкоштовно «Історію України від найдавніших часів до наших днів» сучасного історика і політолога Олександра Палія. Я вже купила цю книгу раніше. Будемо проводити спільні заходи.

Книга (надрукована також арабською, французькою, російською та іншими мовами) рекомендована для підготовки до ЗНО. Див. також інформацію в мене на блозі: https://wirnasuspnauk.blogspot.com/2018/ на головній сторінці.

ВІДКРИТИ


15.05.2021 – звітування щодо завдання від 16.02.

1. Створення творчої групи з підготовки до "Фестивалю..." (розподіл обов'язків)

2. Вивчення умов методичного змагального заходу (Наказ НМЦ ПТО від 05.02. 21, № 4 ).

3. Визначення учасників від ЗПО.

4. Методичний супровід учасників з підготовки розробок на фестиваль у відповідності до зазначених вимог та термінів.

5. Методист може створити кейс підготовки педколективу до "Методичного фестивалю НМЦ ПТО ."«Педагогіка партнерства: від ідеї до результату»...

наказ про фестиваль -21.docx Word

15.05.2021 – звітування щодо завдання від 16.03.

Стаття «Моніторингове дослідження щодо запровадження механізмів дистанційної освіти як одного із складників освітньо-розвивального середовища ЗП(ПТ)О» (на прикладі досвіду роботи Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій), автор – Олена Юденкова, в.о. директора ДНЗ «МВПУПІТ», кандидат педагогічних наук.

Для використання в роботі методиста

29.04.2021. Посібник «Основи підприємництва»

Цей посібник – «Основи підприємництва» – мають використовувати в роботі викладачі економічних дисциплін та громадянської освіти. Прошу всім скопіювати матеріали та довести до відома на засіданні методичних комісій.

МОН рекомендує, див. посилання:

https://mon.gov.ua/storage/app/media/pto/2021/04/19/Osnovy%20pidpryyemnytstva.pdf

19.04.2021. ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ЦЮ ІНФОРМАЦІЮ, ВОНА ТОГО ВАРТА.

Шановні методисти – вже надіслано в ЗПО листа НМЦ ПТО. Робота для сильних і творчих особистостей. Програма Представництва ЄС в Україні. Проєкти для ЗПО - профтехів.

Еразмус + 2021-27 р.р. Надзвичайно сучасний вигідний проєкт для профтехів: закладів ПТО, педагогів, учнів. Вчимося розробляти креативні проєкти на які чекають у Представництві ЄК в Україні. Мотивація супер... Для всіх: ПРОФЕСІЙНІ ПОЇЗДКИ ДО ЄС, ПРОФЕСІЙНЕ ЗРОСТАННЯ, НОВІ КОМУНІКАЦІЇ, міжнародне стажування тощо.

Доведіть інформацію, особливо для молоді...

Посилання на документ: еразмус- 21- ПТО.docx Word


19.04.2021. І знову курси! Важливі. На допомогу викладачам. ОФІС -365

21-23 квітня 2021 року пройде навчальний курс для педагогічних працівників закладів освіти «Цифрова освіта викладачів: засоби Microsoft для віддаленого навчання».

https://mon.gov.ua/ua/events/21-23-kvitnya-vchiteli-zmozhut-projti-kurs-cifrova-osvita-vikladachiv-zasobi-microsoft-dlya-viddalenogo-navchannya

16.04.2021.

Ви готові до ЗНО?. Шановні методисти, подумайте, яку методичну допомогу ви можете надати викладачам. Ваше завдання – навчання педагогів компетентності, забезпечення необхідною інформацією, методикою підготовки до ЗНО к різних методичних комісіях.

Важливо презентувати позитивний досвід педагогів, голів м.к. з даної проблеми. Запропонуйте, щоб кожен мав методичний кейс ЗНО - з предметів.

ЗНО-2021р..docx Word

ЗНО,ДПА-21р.docx Word


Наталя Олексіївна Муха публікує нові сповіщення в курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".

31.03.2021. Засідання секції викладачів суспільних, економічних дисциплін та предметів, що вільно обираються.

31 березня 2021 року. Початок: 13:45-16:00

Посилання: https://meet.lync.com/dnepredudp-dnepredu/nmcpto/B6G7UJQV

Посилання також в анонсі НМЦ ПТО на березень 2021 р., № 33.


16.03.2021. Термін: до 15 травня.

Досвід Міжрегіонального ВПУ поліграфії та інформаційних технологій. Дніпро

Стаття «Моніторингове дослідження щодо запровадження механізмів дистанційної освіти як одного із складників освітньо-розвивального середовища зп(пт)о» (на прикладі досвіду роботи Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій), автор – Олена Юденкова, в.о. директора ДНЗ «МВПУПІТ», кандидат педагогічних наук.

Для методистів. Дивитися в М.К. розділ Завдання > «Передовий досвід (позитивний)» > Стаття (Юденкова О.П., в.о. директора, кандидат педагогічних наук) – про формування цифрової компетентності педпрацівників у Міжрегіональному ВПУ поліграфії та інформаційних технологій.

16.03.2021. З найщирішими побажаннями здоров’я і творчих ідей. Думаємо, як проведемо підсумки м.р. в ЗПТО 2020-2021 н.р. Бажано до першого липня. Очевидно, з цього приводу ми ще зберемось онлайн.

Результати будемо виставляти на нашому «М. К.» . Поділимось досвідом.

Підготую вам ряд пропозицій. Також чекаю від вас інформації в даному контексті. Комунікувати та співпрацювати – складова нашої діяльності. Надіюсь на ваше критичне мислення та креативні ідеї і рішення, що в цілому підвищить ваш і вашого закладу рейтинг.

16.03.2021. Мої вітання шановній спільноті методистів . Для тих, хто не зміг подивитися на базі НМЦ ПТО у Волинській області - це посилання: Всеукраїнська конференція «Методичні підходи до організації освітнього процесу виклики та нові сучасні можливості». Прошу переглянути та використовувати інформацію в повсякденній роботі методиста з педколективом.

Довести інформацію до методичних комісій. Мають організувати роботу в межах своїх компетенцій.

15.03.2021. Стосовно методичного фестивалю. Справа зрушилась... Працюємо як одна команда. У нас одна мета - постійно підвищувати професійну компетентність викладачів та майстрів в\н, а значить, і якість освіти в ЗПТО. Тепер готуємо до олімпіади наших учасників досить відповідально. Бо ж оцінюють нас інші області, представники Німеччини, підприємці. Всі хочуть зберегти ПТО і нам допомогти...

Прошу виставляти всі роботи, які ви відіслали, і на нашому "М.К." Все це стане вам у пригоді під час проведення методичних заходів.... Успіхів на М.Ф., а з 1 вересня 2021 року будемо все це практикувати реально... Дякую всім за розуміння.


15.03.2021. Шановні методисти : прохання передати цю інформацію викладачам галузевої економіки, громадянської освіти та щоб вони донесли її до здобувачів освіти під час Тижня економ. дисциплін.- 15-19.03.21р. Іншого способу щодо оперативності немає ...

Ця інформація є на моєму блозі , на головній сторінці:

https://wirnasuspnauk.blogspot.com/

Дякую всім.

27.02.2021. Наталя Олексіївна Муха публікує нові сповіщення в курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".

Завтра останній день для здачі завдання «Щодо підвищення кваліфікації педпрацівників .Лист. Роз'яснення МОН». Хочете зробити це сьогодні?

Щодо підвищення кваліфікації педпрацівників: роз'яснення МОНУ

Термін: до 28 лютого.

Також завтра останній день для здачі завдання «Вимоги до методичної розробки на атестацію педпрацівника ЗП(ПТ)О». Хочете зробити це сьогодні?

Вимоги до методичної розробки на атестацію педпрацівника ЗП(ПТ)О

Термін: до 28 лютого.

На блозі «Творчий методист – творчому педагогу» сторінка «Атестація...» розміщені методичні вимоги до розробки педагога на чергову атестацію.

Бажано надсилати роботи з досвіду роботи методиста, з якого напрямку у вас найкращі результати...; формування компетентностей п.п. засобами методичного супроводу, збірники індивідуальної професійної траєкторії методиста, моніторинги методичної роботи методичного кабінету ЗПО, розробки майстер класів методиста, розробки тренінгів для педагогів, збірник пам'яток...

26.02.2021. Наталя Олексіївна Муха публікує нове сповіщення в курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".

Шановні методисти, прошу терміново передати інформацію викладачам економічних дисциплін до тематичного тижня 15-19.03 2021 р.

Лист дещо пізніше надійде по процедурі...

Не будемо гаяти часу. Нехай готуються і проводять заходи. Підсумки провести на засіданні м.к.


24.02.2021. Наталя Олексіївна Муха публікує нове сповіщення в курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".


Взяти участь у Всеукраїнському вебінарі від НМЦ ПТО у Запорізькій області 25.02 2021 р., 09:00-13:00.

  • 25 лютого 2021 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області буде проведено Всеукраїнський вебінар на тему «Застосування змішаного навчання в освітньому процесі для ефективної підготовки кваліфікованих робітників».

Час проведення: 09.00-13.00

Посилання: https://pruffme.com/landing/u266097/tmp 1612446649

  • Запрошуються керівники та педагогічні працівники закладів П(ПТ)О.


100 балів, дата здачі: 25 лютого, 09.00-13.00

Створіть кейси: «Самоосвіта та підвищення кваліфікації методиста ЗППТО». Фіксуйте все: курси, заходи, в яких берете участь (листи з посиланнями, якщо не видають сертифікати організатори заходів.) Вам це потрібно буде (обов'язково), як і викладачам, майстрам в\н на атестацію за 5 років (чи дострокової... не раніш як за 2 роки).


23.02.2021. Наталя Олексіївна Муха публікує нове сповіщення в курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".

Посилання є постійним. Слідкуйте за датою та часом, на які призначена зустріч (сповіщенняи оновлюються) Запрошуємо на засідання секції методистів у п'ятницю 26.02.21 о 9:00 в Meet за посиланням: https://meet.google.com/xst-siij-byw.


12.02.2021. Наталя Олексіївна Муха публікує нове сповіщення в курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".

До уваги тих методистів ЗППТО, що презентують м.р. на вебінарі НМЦ ПТО 18.02.2021, 09:45!

Ви маєте тільки 5 хв. коментування і акцентування на вашій роботі з педагогами в контексті проблем закладу.

Записуєте до свого індивідуального плану роботи, що + до підвищення кваліфікації (доказ: план вебінару, що додається + ваша розробка на акцію).

12.02.2021. Наталя Олексіївна Муха публікує нове сповіщення в курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".

Потрібно здати сьогодні: "Професійна акція методистів з впровадження дистанційних форм методичної роботи з педколективом ЗПО в особливих умовах функціонування освітнього процесу".

Останній день для здачі завдання "Терміново до вебінару 18.02.2021 р."!. Хочете зробити це сьогодні?

Шановні методисти! Готуємося всі до заходу – вебінару «Засідання онлайн- секції методистів 18.02.2021 р.».

Буде методичний захід, в якому всі беруть участь: «Професійна акція методистів з впровадження дистанційних форм методичної роботи з педколективом ЗПТО в особливих умовах функціонування освітнього процесу» (готуємо презентації з досвіду (10 слайдів) в довільній формі за визначеною темою та розміщуємо на своїх сторінках в "Методичному компасі" до 12.02.2021 р. Це обов'язково.

Якщо не знаєте, як це зробити, звертайтеся, пишіть, кому надати допомогу, про проблеми та як розмістити вашу презентацію. Взагалі – розміщуйте тільки свої моніторинги, звіти, творчі розробки, підсумки м.р. за перше півріччя 2020-2021 н.р. на своїх сторінках .Там ми всі будемо дивитися напрацювання кожного.

Також розміщуйте свої розробки на атестацію ...

З повагою – від адміністратора.

Терміново до вебінару 18.02.21 р.!!!

ВІДКРИТИ

11.02.2021. Наталя Олексіївна Муха публікує нове сповіщення в курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".

План засідання секції методистів ЗП(ПТ)О 18.02.2021 р., 9:45

Більше на сторінці – Завдання: "Вебінари, семінари..."

10.02.2021. Наталя Олексіївна Муха публікує нове сповіщення в курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".

Методичний матеріал до вебінару 18.02.21 р., 09:45

на допомогу методистам.

Використання контенту, який необхідний в організації дистанційних форм методичної роботи з педагогами.

Інноваційна складова методичної роботи – формування компетентності викладачів та майстрів в\н у застосуванні дистанційних форм навчання здобувачів освіти.

08.02.2021. Наталя Олексіївна Муха публікує новий матеріал у курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".

Критичне мислення. Електронник збірник уроків. Досвід ДПТНЗ «ДРЦПТО»

«Електронний збірник уроків з елементами критичного мислення» (грудень 2020) – ДПТНЗ «ДРЦПТО», 2020 – 118 с.

У збірнику представлено методичні розробки уроків із загальноосвітньої, професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки з елементами критичного мислення.

Збірник адресовано педагогічним працівникам ЗП(ПТ)О, здобувачам освіти та всім хто, цікавиться питаннями використання елементів критичного мислення на уроках в освітньому процесі ЗП(ПТ)О.

Критичне мислення – складне й багаторівневе явище. Мислити критично означає вільно використовувати розумові стратегії та операції високого рівня для формулювання обґрунтованих висновків і оцінок, прийняття рішень. Технологія проведення уроку з розвитку критичного мислення – міжпредметна. При цьому вона, залежно від предметного наповнення та дидактичних завдань уроку, може набувати різних характеристик.

04.02.2021. Наталя Олексіївна Муха публікує нове сповіщення в курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".

Запрошуємо на відео зустріч "Як правильно працювати в Методичному компасі", яка відбудеться засобами Google Meet у п'ятницю 05.02.2021 о 9:00 за посиланням https://meet.google.com/xst-siij-byw (просто натиснути на посилання та дозволити програмі підключати мікрофон та камеру)

03.02.2021. Наталя Олексіївна Муха публікує нове сповіщення в курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".


Дайджест новин від НМЦ ПТО http://nmc-pto.dp.ua/, розділ «Важливі новини» – папка «Події в світі».

01.02.2021. Наталя Олексіївна Муха публікує нове сповіщення в курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".

Доброго дня, шановні методисти:

1. Активніше виконуємо наші завдання. Готуємо матеріали на акцію з 01.02 до 10.02.2021 р.

2. Вчимося працювати в «Методичному компасі». Виставляємо свої виконані завдання.

3. Державна служба якості освіти розпочинає низку перевірок впровадження дистанційного навчання. Без онлайн журналів – ніяк.

В завданні "Дистанційне навчання" (на Методичному компасі) Є МАТЕРІАЛ. РАЗОМ ІЗ ЗАСТУПНИКАМИ ДИРЕКТОРА ЦЮ ПРОСВІТНИЦЬКУ РОБОТУ ТРЕБА ПРОВЕСТИ СЕРЕД ПЕДАГОГІВ, також директору про це повідомити...

Алгоритм підключення закладів освіти, які не працюють з будь-якими системами ведення електронних журналів, до E-Journal: https://iea.gov.ua/

03.02.2021. Наталя Олексіївна Муха публікує нове завдання в курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".

Терміново до вебінару 18.02.21 р., дата здачі: 12 лютого.

Акція «Яку методичну роботу проводить методист в ЗППТО в період 03.2020-02.2021 р.р.»

28.01.2021. Наталя Олексіївна Муха публікує новий матеріал у курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".

Нова українська школа. Супервізія в освіті.

https://vseosvita.ua/library/prezentacia-supervizia-v-osviti-110200.html

25.01.2021. Наталя Олексіївна Муха публікує нове сповіщення в курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".


Готуємось до Методичного фестивалю -2021


Тема «Педагогіка партнерства: від ідеї до результату» (Наказ НМЦ ПТО від 05.01.2021 р. № 4)


Дивитись також завдання "Дуальна освіта" на «МЕТОДИЧНОМУ КОМПАСІ» . Там більш детально - що робити...

25.01.2021. Наталя Олексіївна Муха публікує нове завдання в курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".

Методичний фестиваль

І. ВСІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ (мають точно знати методисти – це їх компетенція) ГОТУЮТЬ УЧАСНИКІВ – 1 і більше, як і в проєкті НМЦ ПТО - МОН з дуальної освіти (18 ЗП(ПТ)О області).

ІІ. Методисти разом з головами методичних комісій працюють на учасника методичного фестивалю - представника зі ЗПТО, вчасно направляють грамотно і творчо виконані завдання методичного заходу з грифом «регіональний».

"Методичний компас" готовий вам допомогати:

https://drive.google.com/file/d/1zH82o6KhSWsHRKya0p72hmZufavLJZc7/view (переходимо за цим посиланням). Ви побачите «Наказ НМЦ ПТО № 4. від 05.01.2021 р.» про методичний фестиваль.

25.01.2021. Наталя Олексіївна Муха публікує нове завдання в курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".

Про проведення обласного методичного фестивалю "Педагогіка партнерства: від ідеї до результату", 2021р. https://drive.google.com/file/d/1zH82o6KhSWsHRKya0p72hmZufavLJZc7/view

(натискаємо - команда - перейти за посиланням, відкриваємо документ).

Це наказ НМЦ ПТО №4 від 05.01.2021 "Про проведення обласного методичного фестивалю "Педагогіка партнерства: від ідеї до результату" (документ - на сайті НМЦ ПТО, розділ «Документи НМЦ ПТО»).


І . Довести до відома педпрацівників на педраді чи на спеціальному терміновому методичному заході (дистанційно чи за змішаною технологією).

Організувати методичну допомогу.

Визначитись з учасниками Методичного фестивалю - 2021.

ЗДІЙСНЮВАТИ ІНДИВІДУАЛЬНУ РОБОТУ З УЧАСНИКАМИ ФЕСТИВАЛЮ. ДОПОМОГАТИ З РЕСУРСАМИ, ЯКІ НЕОБХІДНІ МАЙСТРАМ В/Н, ПЕДАГОГАМ, задіяним у проєкті МОН «Дуальна освіта в профтехах області».


ІІ. ВСІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ (мають точно знати методисти – це їх компетенція ) ГОТУЮТЬ УЧАСНИКІВ – 1 і більше, як і в проєкті НМЦ ПТО - МОН з дуальної освіти (18 ЗП(ПТ)О області).


ІІІ. Методисти разом з головами методичних комісій працюють на учасника методичного фестивалю - представника зі свого ЗПТО, вчасно направляють грамотно і творчо виконані завдання методичного заходу з грифом «регіональний».

25.01.2021. Наталя Олексіївна Муха публікує нове сповіщення в курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".

До уваги методистів! ГОТУЄМОСЯ ДО ВЕБІНАРУ 18.02.2021 р.

У нас акція ̶ «Яку методичну роботу проводить методист з педпрацівниками в особливих умовах функціонування ЗП(ПТ)О 03.2020 ̶ 02.2021 р.р.»

Прошу надіслати короткий дайджест з даного питання.

Кращі дайджести будуть опубліковані на сайті НМЦ ПТО в р. "Методичний кабінет ЗППТО" та в "Методичному компасі." до 12.02.21р.

Також прошу перечитати методологічний контент та використовувати в роботі.

05.01.2021. Наталя Олексіївна Муха публікує новий матеріал у курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області"


Коментар до Державного стандарту вчителя ЗЗСО – 2020 р.

Дата здачі: 29 січня

  • Всі педагоги мають бути ознайомлені з документом.

  • Голови методичних комісій проводять відповідні заходи.

  • Методист проводить анкетування на знання документу.

Це - важлива складова підвищення кваліфікації педагога. Очевидно, будуть посилюватися відповідні вимоги до якості педагогічної атестації та підвищення кваліфікації + результати діяльності.


Наталя Олексіївна Муха опублікувала нове завдання в курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".


ДПА-2021


Провести інструктивно-методичну нараду голів методичних комісій.


Опрацювати документ МОН Про ДПА -2021р.


Консультувати викладачів з питань підготовки з.о. до ДПА.

Консультувати голів методичних комісій та викладачів.


Акцентувати увагу на процесі підготовки до ДПА -ЗНО - постійно.


Заслуховувати досвід роботи викладачів щодо повторення, виконання навчальних програм предметів та факультативів, інші форми підготовки з.о. до ДПА-ЗНО протягом всього періоду проведення загально державного підсумкового освітнього заходу.ВІДКРИТИ


Наталя Олексіївна Муха опублікувала нове завдання в курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".


Термін: до 31 січ.

ДПА-ЗНО 2021 р.


Вивчити. Консультувати викладачів ЗСО

ВІДКРИТИ

Наталя Олексіївна Муха опублікувала новий матеріал у курсі "Методичний компас НМЦ ПТО у Дніпропетровській області".


Приклад оформлення звіту про досягнення педагогічного колективу за рікВЕБІНАР для МЕТОДИСТІВ ЗП(ПТ)О 30 вересня 2020 року

В рамках Плану роботи НМЦ ПТО для методистів був підготовлений асинхронний дистанційний семінар)* за двома модулями (з 21.09 по 30.09. 2020) зі зворотним індивідуальним зв’язком на блозі https://nowmetodinf.blogspot.com/ (Муха Н.О., методист).

На сторінці цього блогу «Головна» відкрито доступ для спілкування з методистом – модератором заходу. Учасники можуть здійснювати ресурсом блогу самостійне опрацювання інформації, коментування.