Керівникам
закладів П(ПТ)О

Консультування
з питань адаптації та порядку погодження правил прийому на навчання до ЗП(ПТ)О
у 2022 році

Відповідно до плану спільних заходів НМЦ ПТО у Дніпропетровській області і департаменту освіти і науки облдержадміністрації 23 листопада 2021 року відбулося відео консультування з питань адаптації (перезатвердження) правил прийому на навчання до ЗП(ПТ)О різних рівнів атестації у 2022 році та порядку їх погодження департаментом освіти і науки облдержадміністрації.

Матеріали розміщено на сайті НМЦ ПТО у Дніпропетровській області в розділі «Профорієнтаційний термінал» - «Правила прийому в ЗП(ПТ)О у 2022 р.»

#ПравилаПрийомуПрофтехосвіта2022, #НМЦ_ПТО_Дніпро

9 грудня 2021 року навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області провів засідання секції керівників закладів ПТО області з питань управлінської та економічно-господарської діяльності.

#УправлінськаДіяльністьПТО, #НМЦ_ПТО_Дніпро

30 листопада 2021 року відбувся інструктивно-методичний семінар для керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти з питань підбору представництва в наглядові (піклувальні) ради, підготовлений методичною службою навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області.

Провела захід заступниця директора НМЦ ПТО Олена Гришаєва.

#НаглядовіРадиЗакладівПТО, #НМЦ_ПТО_Дніпро

Засідання секції керівників ЗП(ПТ)О
з питань управлінської та господарсько-економічної діяльності

7 жовтня 2021 року відповідно до плану роботи Навчально-методичний центр ПТО у Дніпропетровській області в режимі відеозв`язку провів засідання секції керівників ЗП(ПТ)О з розглядом таких питань управлінської та господарсько-економічної діяльності:

1. ДСТУ 4163:2020 «Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлення документів».

2. Робота кадрової служби закладу освіти з трудовими книжками працівників.

3. Визначення результатів підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів П(ПТ)О.

4. Щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників ЗП(ПТ)О.

5. Вимоги навчально-методичної ради НМЦ ПТО до матеріалів від педагогів ЗП(ПТ)О.

6. Щодо внесення в ЄДЕБО даних про матеріально-технічну базу ЗП(ПТ)О та складання звіту про державне майно закладів до АС «Юридичні особи».

Питання порядку денного висвітлили методистки НМЦ ПТО Олена Володимирівна Гурська і Любов Олексіївна Олійник.

#ПТО_УправлінськаГосподарськоЕкономічнаДіяльність

Семінар з питань внутрішньої системи забезпечення якості освіти (ВСЗЯО)

24 вересня 2021 року відповідно до плану роботи навчально-методичного центру ПТО у Дніпропетровській області відбувся інструктивно-методичний семінар для керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти з питань напрацювання документів внутрішньої системи забезпечення якості освіти (ВСЗЯО) за участі представників Державної служби якості освіти.

З вступним словом щодо розбудови ВСЗЯО у закладах профтехосвіти Дніпропетровщини до учасників заходу звернулась Олена Вікторівна Гришаєва, заступниця директора НМЦ ПТО у Дніпропетровській області.

Про формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах професійно-технічної освіти учасників семінару поінформував Сергій Васильович Пастернак, заступник начальника управління, начальник відділу професійно-технічної освіти управління роботи з закладами професійно-технічної та позашкільної роботи департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти України.

Діяльності управління Державної служби якості освіти України у Дніпропетровській області був присвячений виступ його начальниці - Наталії Вікторівни Кириченко.

Модерувала порядок денний семінару О.В. Гришаєва.

#СлужбаЯкостіОсвітиПрофтехосвітаДніпропетровщини, #ПрофтехосвітаДніпропетровщини

Семінар з питань організації атестації закладів П(ПТ)О Дніпропетровщини

14 вересня 2021 року відбувся інструктивно-методичний семінар з питань організації атестації закладів П(ПТ)О Дніпропетровщини, підготовлений Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області .

Провели захід директор НМЦ Віктор Василиненко і заступниця директора Олена Гришаєва.

#НМЦ_ПТО_Дніпро