Українська мова
та література

Іноземна мова


Викладачка української мови
та літератури, іноземної мови
Ніна Миколаївна Кулікова


Ніна Кулікова. Презентація на тему Молодь проти насильства.pptx
Ніна Кулікова. Буклет.pdf
Для сайту - Ніна Кулікова. План проведення тижня української мови.pdf
Для сайту - Ніна Кулікова. Запрошення до участі у конкурсах.pdf
Для сайту - Ніна Кулікова. Квест до Дня української писемності.pdf
Для сайту - Ніна Кулікова. Преподобний Нестор Літописець.ppt

Ми українці: честь і слава незламним!

Ніна КУЛІКОВА. Презентація до першого уроку 2023-2024 навчального року.pptx

Презентація до першого уроку 2023-2024 навчального року

Для сайту - Ніна Кулікова. Олесь Гончар.pptx
Для сайту - Ніна Кулікова. през тижд анг мови.pptx
Кулікова тижд шевч.pptx
Кулікова сучасний шевченко.pptx
Кулікова 2102.pptx

День рідної мови 

Для сайту - Ніна Кулікова Виховний захід до Дня козацтва.pdf

Увіковічнення Григорія Сковороди
у скульптурі


За пропозицією Дніпропетровського відділення МАН і за співпраці з НМЦ ПТО у Дніпропетровській області беремо участь в онлайн-виставці тематичних постерів в рамках підготовки до відзначення ювілею великого українського мислителя Григорія Сковороди

Відповідно до постанови Верховної Ради України від 04.11.2020 року №973–IX «Про відзначення 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди» з метою підготовки до відзначення ювілею великого українського мислителя Григорія Сковороди та популяризації серед учнівської молоді його філософської й мистецької спадщини Дніпропетровське відділення Малої академії наук України запропонував закладам профтехосвіти області в рамках спільної Угоди щодо співпраці з навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області та з дотриманням законодавства України в частині забезпечення безпекових заходів, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні, взяти участь в онлайн-виставці тематичних постерів.

Від ПрПЛ постер підготували: 

Розмір постеру стандартний - А0 (841х1189 мм)


#ГригорійСковорода300 #НМЦПТО_Дніпро,  #ПрПЛ_Дніпро


Проєкт "Сковорода - 300" до трьохсотрічного ювілею славетного філософа і педагога

Педагогічний Музей України

3 грудня 2022 року виповнюється 300 років від дня народження Григорія Сковороди – українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета, музиканта, педагога. Долучаючись до відзначення цього 300-річного ювілею, Педагогічний музей України розпочинає проєкт «Сковорода – 300», в якому буде представлено Сковороду-педагога. Це відео – перший матеріал цього проєкту.

День вишиванки

19.05.2022

Презентація День Вишиванки.pptx

2006 року в Україні було запроваджено особливе свято - День вишиванки. Ініціатором створення виступила Леся Воронюк, яка на той час була студенткою історичного факультету Чернівецького національного університету. Дівчина запропонувала своїм одногрупникам обрати день та прийти на лекції в національному вбранні. Цю ідею підтримали не лише студенти, але й викладачі. З роками традиція стала популярною по всій території України. Дата завжди припадає на третій четвер травня. 2022 року це 19 травня. Подія швидше носить символічний характер, тому що не прив'язана до державного або церковного свята.

Особливе значення День вишиванки має саме 2022 року, коли Росія розпочала повномасштабну війну проти України. Одягнена вишиванка 19 травня - символ незламності українського духу, заява на весь світ про те, що українці - вільний народ.

Перший урок 2021-2022 навчального року
«Тридцять років по десять кроків»

Міністерством освіти і науки України перший урок у цьому навчальному році було рекомендовано присвятити відзначенню 30-ї річниці незалежності України. 

Цій знаменній річниці у житті держави був присвячений урок «Тридцять років по десять кроків», який провели 1 вересня викладачка української мови і літератури Ніна Миколаївна Кулікова і наш бібліотекар Валентина Василівна Рибцова. 

#прплПершийУрок2021, #30роківНезалежностіУкраїни 

До 165-річчя від дня народження Івана Франка

Презентація створена для участі у челенджі «Великі роковини велета України» викладачем української мови і літератури нашого ліцею Ніною Миколаївною Куліковою

Челендж для вшанування пам’яті видатного письменника Івана Франка ініційований Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області напередодні 30-річчя Незалежності України. 


Інформація щодо челенджу в мережі Фейсбук:

#І_Франко165_ПТО_Дніпропетровщини,

#Україна30_ПТО_Дніпропетровщини,

#УС_ПТО_Дніпропетровщини,

#Україна30_Марафон_ПТО_Дніпропетровщини.

Тамара Кузь

17 серпня  ·

Долучаємося до челенджу
«Великі роковини велета України»

#і_франко165_пто_дніпропетровщини — «Цікаве» - Facebook.mp4

Цього року Україна відзначає 165 річницю від дня народження Івана Франка - видатного письменника, поета, драматурга, публіциста, видавця, філософа, соціолога, політолога, історика, економіста, громадського та політичного діяча.

Напередодні цієї річниці та 30-річчя незалежності України Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти Дніпропетровщини започаткував челендж «Великі роковини велета України».

Пропонуємо закладам професійної (професійно-технічної) освіти долучитися до заходу, відеролики розміщувати на сайтах закладів, у соцмережах та за хештегами:

#І_Франко165_ПТО_Дніпропетровщини

#Україна30_ПТО_Дніпропетровщини

#УС_ПТО_Дніпропетровщини

#Україна30_Марафон_ПТО_Дніпропетровщини

Дуже цікава і натхнена відеорозповідь, не пошкодуйте часу!

#Письменники #Література #Процюк

Письменник і популярність:
Іван Франко (до 165-річчя від дня народження)