РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗНО-2021


НМЦ ПТО у Дніпропетровській області інформує:


НМЦ ПТО у Дніпропетровській області в межах компетенції інформує, що 01.02.2021 розпочалася реєстрація на ЗНО-2021.

Реєстрація для участі в ЗНО-2021 триватиме з 01.02.2021 до 05.03.2021.

Керівники закладів освіти зможуть подати документи здобувачів освіти, які проходитимуть ДПА у формі ЗНО, до 01.03.2021.

Звертаємо увагу на те, що додаткового періоду для перереєстрації учасників ЗНО-2021 не передбачено. Тож змінювати реєстраційні дані можна буде тільки до 05.03.2021.

Звертаємо Вашу увагу на те, що здобувачі освіти, які у 2021 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти, проходять ДПА у формі ЗНО з чотирьох навчальних предметів:

1. Української мови (виконання завдань сертифікаційної роботи) або української мови і літератури(виконання завдань субтесту з української мови).

2. Математики )*.

3. Історії України (виконання завдань субтесту «Період ХХ – початок ХХІ століття») або іноземної мови* - за вибором здобувача освіти.

4. Одного з предметів ЗНО (історія України, біологія, географія, хімія, фізика, а також англійська, іспанська, німецька або французька мови) за вибором здобувача освіти.

)* Здобувачам освіти, які виберуть для проходження державної підсумкової атестації математику та/або іноземну мову, оцінка ДПА (за шкалою 1-12 балів) визначатиметься залежно від рівня, на якому вони цей навчальний предмет вивчали.

На сайті ДпРЦОЯО: www.dneprtest.dp.ua розміщено покрокову інструкцію щодо реєстрації на ЗНО-2021.

Принагідно повідомляємо, що актуальна інформація щодо ЗНО – 2021 розміщена на сайті НМЦ ПТО: http://nmc-pto.dp.ua в розділі "Новини в сфері П(ПТ)О" на сторінці "ЗНО".

Заступник директора НМЦ ПТО
у Дніпропетровській області Олена ГРИШАЄВА


(інформацію надано відповідно до чинних нормативних документів і може бути змінено та/або доповнено в залежності від внесення змін до нормативної бази)