Новини, вебінари, заходи

До 30-річчя психологічної служби системи освіти Дніпропетровської області

29 вересня 2021 року Навчально-методичним центром профтехосвіти у Дніпропетровській області був проведений захід до 30-річчя психологічної служби в системі освіти Дніпропетровщини.

#30_років_психологія_ПТО

#Психологічній_службі_30_Дніпропетровщина

Засідання методичного об’єднання практичних психологів і соціальних педагогів області


Відповідно до Плану заходів щодо розвитку психологічної служби системи освіти Дніпропетровської області 19 травня 2021 року відбулося засідання методичного об’єднання практичних психологів і соціальних педагогів ЗП(ПТ)О та фахової передвищої освіти (ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації) щодо підведення підсумків роботи у 2021-2022 навчальному році.

Засідання обласної секції практичних психологів та соціальних педагогів

Згідно з планом роботи НМЦ ПТО у Дніпропетровській області 6 квітня 2021 року відбулося засідання обласної секції практичних психологів та соціальних педагогів.

Заняття Школи соціального педагога ЗП(ПТ)О області


Відповідно до плану роботи НМЦ ПТО у Дніпропетровській області 18 березня 2021 року відбулося заняття (вебінар) обласної Школи соціального педагога закладів професійної (професійно-технічної) освіти за темою:


«Підготовка особистих документів випускників з числа пільгової категорії. Складання аналізу роботи соціального педагога як реалізація соціально-педагогічного забезпечення освітнього процесу в ЗП(ПТ)О»


Засідання секції практичних психологів закладів профтехосвіти,

проведене Навчально-методичним центром ПТО у Дніпропетровській області 16 березня 2021 року