Міжнародний день волонтера

Міжнародний день волонтера

Командувача об’єднаних сил Збройних Сил України

з Міжнародним днем волонтера

Шановні побратими – учасники волонтерського руху!

Від імені Командування об’єднаних сил Збройних Сил України та мене особисто, прийміть сердечні вітання з Міжнародним днем волонтера!

З початком російсько-української війни, ми щодня отримуємо від Вас потужну підтримку, що так необхідна для захисту територіальної цілісності та незалежності держави.

У короткий термін, завдяки Вашій жертовності, активній позиції та швидкому реагуванню, Збройні Сили України помітно відродилися, зміцнішали та відновили бойові спроможності задля утримання зухвалого натиску ворога.

Громадянська небайдужість, що поєднана з рішучою готовністю взяти на себе відповідальність за долю обороноздатності країни, є визначальними рисами українського волонтера.

Ваш патріотизм, самовіддана та добровільна праця роблять Україну сильнішою.

У цей святковий день, від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, наснаги на добрі справи та вдалого здійснення задуманих проєктів!

Слава Україні!

Разом переможемо!

Генерал-лейтенант Сергій Наєв


#Ukraine #ЗСУ #ArmedForcesofUkraine #КОС #JointForcesCommand #JFC #military #НАЄВДорогі волонтери!

Сьогодні ми, військові, можемо з честю називати вас побратимами, адже для кожного українця це свято завжди асоціюватиметься з єднанням народу та армії. У складний для країни час, неймовірна кількість звичайних людей прийшли на допомогу українським військовим. І, певно не випадково, що вже завтра наша країна відзначатиме День Збройних Сил України.

Можна багато говорити, дискутувати, але ніхто і ніколи не зможе спростувати той факт, що ми зупинили ворога завдяки потужній самоорганізації, єднанню українців, їх мужності, самовідданості та патріотизму. Дякуючи Вам ми у максимально стислі терміни відновили бойові спроможності українського війська. Ваша невтомна робота додавала кожному захиснику впевненості, що за його спиною ціла країна, надійний тил . Всі без виключення захисники, хто у перші роки агресії російсько-окупаційних військ проти України став на захист нашої держави завжди глибоко цінуватимуть вашу титанічну та безкорисливу працю.

Дякую Вам за те, що Ви є!

ТВО командувача Об’єднаних сил генерал-майор Віктор ГАНУЩАК