Уроки мужності

16.09.2020

16 вересня 2020 року в Придніпровському професійному ліцеї (м. Дніпро) інструктори клубу Володимир Сігал і Анна Трофименко разом з інструкторською групою в складі Бойко Ольги, Артюхової Ірини, Артамонової Вероніки та Клисак Єлизавети (рій "Козацька Кров", Дніпровський педагогічний коледж) провели "Урок мужності" та практичні заняття з військово-прикладних дисциплін (поводження зі зброєю, рукопашний бій та тактична медицина) для учнів Ліцею.

Курсанти ВПК "Айдар" на «відмінно» провели свої локації, показавши своє уміння та навички у виконанні поставлених завдань.

Після занять бажаючі записались до гуртка військово-патріотичного виховання "Айдар" та висловили бажання пройти відбір до команди Ліцею щодо участі у Всеукраїнській військово-патріотичній грі "Сокіл (Джура)".

Метою військово - патріотичного виховання є становлення громадянина - патріота України, готового самовіддано розбудовувати її як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку.


РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ !!!

Інструктори клубу Анна Трофименко і Володимир Сігал (верхнє фото)
та інструкторська група в складі Ольги Бойко, Ірини Артюхової, Вероніки Артамонової і Єлизавети Клисак

Практичні заняття з військово-прикладної дисципліни «Поводження зі зброєю»

Практичні заняття з військово-прикладної дисципліни «Тактична медицина»

Практичні заняття з військово-прикладної дисципліни «Рукопашний бій»