Всеукраїнський відкритий онлайн-урок

26-го березня 2021-го року компанія Google Україна спільно з Міністерством цифрової трансформації та Міністерством освіти і науки провели Всеукраїнський відкритий онлайн-урок «Ефективні рішення Google для оптимізації освітнього процесу онлайн» .

Всеукраїнський онлайн-урок, приурочений до Європейського тижня цифрової грамотності, мав спрямування на розвиток навичок працівників освітньої сфери у користуванні безкоштовними додатками Google. Учасники стали аудиторією майстер-класу від сертифікованого тренера Google, де представлені були найважливіші цифрові інструменти, які допомагають у роботі освітян, без яких налаштувати ефективний процес у час дистанційної освіти вкрай складно.

Унікальний формат заходу буде реалізований через організацію онлайн-взаємодії всіх учасників заходу через поєднання перегляду трансляції й виконання практичних вправ у віртуальному середовищі Google Класів.

Участь у заході взяли педагогічні працівники шкіл, ЗП(ПТ)О та ВНЗ, а також працівники департаментів освіти. Захід реалізований за підтримки «Академії цифрового розвитку».