НМЦ ПТО

Тренінг
«Sway як конструктор уроку»


Тренінг для педагогів закладів ПТО на тему
«Sway як конструктор уроку»

Захід проведений 10 червня 2021 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області, модерувала методистка НМЦ ПТО Олександра Шорохова.

Мета тренінгу: поширення серед педпрацівників закладів профтехосвіти уявлення про позитиви використання Sway — хмарного сервісу онлайн-презентацій від компанії Microsoft.

Добре відомі інші презентації Microsoft — PowerPoint, що стали у освітян стандартом за замовчуванням. Їх із задоволенням освоюють і педагоги, і здобувачі освіти. Вони мають багато можливостей, нескладні у використанні, добре працюють на комп'ютерах та ноутбуках. Але перегляд презентацій PowerPoint на смартфоні з невеликим екраном не є надто комфортним, та й в Інтернет їх завантажити не зовсім просто, в той час як більша частина молоді виходить в Інтернет саме з телефонів. Для вирішення цієї суперечності корпорація Microsoft влітку 2015 року створила онлайн-презентації Sway - безкоштовний хмарний сервіс, який дозволяє створити онлайн-презентації для представлення в Інтернеті.

Sway можуть використовуватися: